ПРО КОМПАНІЮ

Історія «Агріматко» в Світі
Історія «Агріматко» в Україні
Звіт про управління

Історія «Агріматко» в Світі

Історія та місія сімейної компанії Agrimatco, назва якої розшифровується як Agricultural Materials Company, розпочалася у далекому 1936 році з її далекоглядного засновника – Халіла Мікдаді, який зміг розгледіти величезний потенціал розвитку сільського господарства на території Близького Сходу. Завдяки наполегливій праці сімейний бізнес досить швидко вийшов на міжнародний рівень.

В 2016 році компанії виповнилось 80 років. За цей час в компанії змінилося 3 покоління… Пристрасть до сільського господарства та персональний підхід до клієнта залишаються актуальними та рухають компанією по сьогоднішній день.

Сьогодні міжнародна група компаній «AGRIMATCO» об’єднує компанії, які знаходяться в 48 країнах світу.

 

 

Історія «Агріматко» в Україні

 

 ПрАТ «Агріматко -Україна», засноване в 2000 році, входить до складу групи компаній «AGRIMATCO». Головними напрямками діяльності компанії є забезпечення сільськогосподарських виробників найкращими продуктами для розвитку їх господарства, а саме за напрямками:

— Сільськогосподарська техніка

— Насіння польових культур

— Засоби захисту рослин

— Насіння овочевих культур

— Мікродобрива

— Крапельне зрошення

Особливу увагу компанія «Агріматко – Україна» приділяє професійним консультаціям спеціалістами компанії щодо ефективного використання продукції, та послугам з сервісного обслуговування техніки.

Звіт про управління

На виконання вимог абз. 2 ч. 3 ст. 14 Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" ПрАТ «Агріматко-Україна» оприлюднює звіт про управління, річну фінансову звітність станом на 31.03.2021р. шляхом їх розміщення на своїй сторінці в мережі Інтернет.

 

 

Звіт незалежного аудитора за 2020 рік 

 

Партнери/ Бренди

Всі бренди
Compo
MCFP
Tradecorp
Agricola
ERMO
AMCO-DRIP
Hollar seeds
Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com