ПРО КОМПАНІЮ

Історія «Агріматко» в Світі
Історія «Агріматко» в Україні
Звіт про управління

Історія «Агріматко» в Світі

Історія та Місія сімейної компанії Agrimatco, яка розшифровується як Agricultural Materials Company, розпочалася у далекому 1936 році з її далекоглядного засновника – Халіла Мікдаді, який зміг розгледіти величезний потенціал розвитку сільського господарства на території Близького Сходу. Завдяки наполегливій праці сімейний бізнес досить швидко вийшов на міжнародний рівень.

Сьогодні компанію очолюють вже сини Халіла – Халед та Мустафа Мікдаді.

В 2016 році компанії виповнилось 80 років. За цей час в компанії змінилося 3 покоління… Пристрасть до сільського господарства та персональний підхід до клієнта залишаються актуальними та рухають компанією по сьогоднішній день.

Сьогодні міжнародна група компаній «AGRIMATCO» об’єднує компанії, які знаходяться в 48 країнах світу.

 

 

Історія «Агріматко» в Україні

 

 ПрАТ «Агріматко -Україна», засноване в 2000 році, входить до складу групи компаній «AGRIMATCO». Головними напрямками діяльності компанії є забезпечення сільськогосподарських виробників найкращими продуктами для розвитку їх господарства, а саме за напрямками:

— Сільськогосподарська техніка

— Насіння польових культур

— Засоби захисту рослин

— Насіння овочевих культур

— Мікродобрива

— Крапельне зрошення

Особливу увагу компанія «Агріматко – Україна» приділяє професійним консультаціям спеціалістами компанії щодо ефективного використання продукції, та послугам з сервісного обслуговування техніки.

Звіт про управління

На виконання вимог абз. 2 ч. 3 ст. 14 Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" ПрАТ «Агріматко-Україна» оприлюднює звіт про управління, річну фінансову звітність станом на 31.09.2020 шляхом їх розміщення на своїй сторінці в мережі Інтернет.

 

Партнери/ Бренди

Всі бренди
Compo
AMCO-DRIP
Holar seeds
Du Pont
Cosmocel
Bayer
FRARIMPEX
Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com