Електричний телескопічний навантажувач JCB 525-60E став «орендним продуктом року» в Європі

Електричний телескопічний навантажувач JCB 525-60E став «орендним продуктом року» в Європі

Електричний телескопічний навантажувач JCB 525-60E став «орендним продуктом року» в Європі

16 / 11 / 2021

Електричний телескопічний навантажувач JCB 525-60E став «орендним продуктом року» в Європі.
Інноваційна машина JCB стала переможцем у номінації «Орендний продукт року» в рамках щорічної премії European Rental Awards 2021. Організаторами престижного міжнародного конкурсу, який проводиться вже 14-й раз, виступають Європейська асоціація оренди (ERA) та журнал International Rental News.
Представлений ринку минулого року JCB 525-60E - перша повністю електрична версія телескопічного навантажувача Loadall, презентованого британським виробником 44 роки тому.
«На ринку оренди техніки сформувався попит на екологічно чисте обладнання з низьким рівнем викидів і відповіддю на цей попит став новий електричний телескопічний навантажувач JCB. Це не просто ефективна та продуктивна машина, це також гучна заява про наміри», - повідомляється на офіційному сайті ERA.
Електричний JCB 525-60E з нульовим рівнем викидів забезпечує таку ж продуктивність, як телескопічний навантажувач 525-60 з дизельним двигуном. Ще одна перевага електроприводу - значне зниження рівня шуму при експлуатації техніки. Це дозволяє використовувати машину на міських будмайданчиках у будь-який час.
Зовнішні розміри JCB 525-60E, як і радіус повороту, що становить 3,7 м, не змінилися порівняно з дизельним аналогом. Максимальна вантажопідйомність машини - 2500 кг, а на висоті 6 м - 2000 кг.

Довідка про компанію

JCB - один із найбільших світових виробників будівельної та сільськогосподарської техніки. На сьогоднішній день інженерно-технічне забезпечення JCB є одним із найкращих у світі, компанія виробляє понад 300 моделей техніки та добре відома неперевершеним рівнем обслуговування замовників. JCB виробляє техніку на 4 континентах: у Росії, Великій Британії, Бразилії, Індії, США та Китаї. Протягом усієї своєї 75-річної історії компанія вкладає великі кошти в науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки, завдяки чому постійно впроваджує інновації та застосовує найсучасніші технології. Компанія надає клієнтам комплексну пропозицію: техніку JCB, сервісне обслуговування, запасні частини та програму фінансування від JCB Finance. Офіційний веб-сайт www.jcb.com.

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com