Як підготувати озимі зернові до зими?

Як підготувати озимі зернові до зими?

Як підготувати озимі зернові до зими?

26 / 10 / 2021

Вже незабаром озимі зернові припинять осінню вегетацію та перейдуть до стану спокою. І від того як ви потурбуєтеся про них зараз буде залежати успішність їх перезимівлі та подальший розвиток навесні. Тож саме варто подбати про те, щоб рослини сформували потужну кореневу систему та накопичили достатньо цукрів.

Яким же чином можна це забезпечити?

Звичайно підживленнями рослин Фосфором та Калієм. Достатнє забезпечення зернових цими елементами підвищить зимостійкість та стійкість до стресових ситуацій.

Фосфор прискорює ріст кореневої системи, сприяючи кращому укоріненню рослин та  ефективнішому засвоєнню рослинами ґрунтової вологи та поживних речовин. Також Фосфор покращує енергію кущення. Велике значення Фосфору полягає у покращенні накопичення запасаючих речовин, зокрема цукрів, що в кінцевому результаті позначається на збільшенні концентрації клітинного соку, покращенні морозо- та зимостійкості.

Калій покращує здатність рослин засвоювати та накопичувати воду із ґрунту. Підвищується виробництво сухої маси на одиницю використаної води. Це дозволяє рослинам краще реагувати на нестачу вологи. Також Калій впливає на ряд ферментативних реакцій, що відповідають за здатність синтезувати білкові речовини та накопичувати цукри та переміщувати їх, що в свою чергу відображується на підвищенні стійкості до низьких температур та покращеній зимостійкості.

Найкращим рішенням для забезпечення ваших посівів зернових необхідними елементами у період осінньої вегетації є позакореневі підживлення їх добривами Leafdrip PK 0-42-28, Leafdrip 03-11-38+4 Mg. Застосування цих добрив сприятиме успішній перезимівлі посівів та їх швидшому відновленню навесні.

https://agrimatco.ua/products/frarimpex-leafdrip-0-42-28

https://agrimatco.ua/products/frarimpex-leafdrip-03-11-384mgote

Для отримання консультацій щодо підбору добрив, звертайтесь до вашого регіонального менеджера або за телефоном:

 0 800 30 26 26

 #agrimatco #agrimatcoukraine #leafdrip #frarimpex #добрива #комплекснірішення #агріматко #агріматкоукраїна

 

 

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com