Перший онлайн демо-полігон аграрних інновацій

Перший онлайн демо-полігон аграрних інновацій

Перший онлайн демо-полігон аграрних інновацій

07 / 05 / 2020

В Україні стартує перший онлайн демо-полігон аграрних інновацій. Це дослідницький проект, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості виробництва та збільшення врожайності за допомогою технологій точного землеробства. Організатор – компанія AgriSpace, за підтримки LNZ Group, Massey Ferguson, Precision Planting, АМАКО, Аgrimatco, BINFIELD та AgriLab.

На демо-полігоні буде випробувана техніка, обладнана технологіями точного землеробства, засоби захисту рослин, новітні системи живлення, високопродуктивні гібриди, різні системи посіву кукурудзи та соняшнику, продемонстровані інноваційні рішення з дослідження та управління властивостями грунтів. Аграрії у будь-який час зможуть спостерігати за перебігом подій, станом посівів та проведенням технологічних операцій на полі у режимі онлайн через веб-камери, а також переглядати щотижневі відеозвіти та задавати запитання експертам проекту.

На демо-полігоні вже проведено аналіз ґрунтів, картографування та оцифрування поля. За результатами обстеження визначено ефективний потенціал та розроблено систему вирощування відповідно до особливостей поля. Добрива будуть вноситись диференційно, що дозволить оптимізувати ресурси.

Для посіву буде використано посухостійкі гібриди соняшника та кукурудзи від компанії LNZ Group та сівалку Massey Ferguson 9108VE з системою точного висіву Precision Planting. Використання цього посівного комплексу дозволить дослідити вплив глибини посіву, швидкості роботи сівалки, притискного зусилля та двійників і пропусків під час посіву на схожість, розвиток кореневої системи та врожайність. Підбір гібридів для посіву проведений відповідно до ефективного потенціалу поля.

Для живлення рослин будуть застосовуватись добрива BINFIELD, для захисту – препарати бренду DEFENDA, а для їх внесення – навісний розкидач Rauch AXIS та самохідний оприскувач Jacto Uniport 3030 від Аgrimatco. Завдяки використанню високотехнологічної техніки вдасться досягти економії препаратів при внесенні, відсутності подвійних обробок та пропусків, зменшення витоптування урожаю при обробітку.

Із результатами дослідження аграрії зможуть ознайомитися в режимі online у будь-який час та на польових подіях влітку. Знаходиться аграрний інноваційний демо-полігон у с. Велика Олександрівка, Бориспільського району Київської області.

Залишайтесь з нами, попереду багато цікавої та корисної інформації. 

 

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com