Огляд телескопічного навантажувача JCB 531-70

Огляд телескопічного навантажувача JCB 531-70

Огляд телескопічного навантажувача JCB 531-70

26 / 08 / 2020

Модель є найбільш малогабаритною серед класу повнорозмірних продуктів JCB, тому користується попитом на українському агро ринку. Крім того, популярність обумовлена ​​такими технічними характеристиками телескопічного навантажувача JCB 531-70, як велика вантажопідйомність і потужність, здатність працювати на податливому ґрунті, при цьому залишатися стійким. Невеликі розміри не є перешкодою для здійснення широкого спектру робіт, включаючи вантажно-розвантажувальні операції та транспортування матеріалів.

Щоб техніка добре проходила складні ділянки, спеціалісти JCB передбачили більший дорожній просвіт.

Навантажувач має велику кількість переваг, перша з яких - це нанесення поліетиленового покриття замість тонкого листа металу. Дана технологія дозволяє зменшити пошкодження покриття кузова і зробити машину більш естетичною.

Широкий вибір додаткових робочих органів дає можливість виконувати більш складні робочі операції, підвищити технічні характеристики навантажувача JCB 531 70, зробивши його більш рентабельним і універсальним. Для забезпечення маневреності навантажувача передбачена можливість управління всіма 4 колесами.

Також до переваг JCB 531-70 відносять:

-        стійкість, яка забезпечується за рахунок установки міцного і стабільного шасі;

-        продуктивність робіт не залежно від обраного режиму;

-        захист техніки і оператора;

-        просте і якісне обслуговування.

Крім того, навантажувач відрізняється високою надійністю, яка обумовлена ​​установкою удосконаленої рами, пару окремих елементів в ній проводиться за допомогою шарнірів. Крім надійності, дана конструкція робить техніку маневренішою і стійкою в умовах виробництва при максимальному вильоті стріли. Також встановлюються системи для врівноваження робочих органів, до складу яких входять ресивери. Вони не дають можливості робочому органу накренитися, навіть якщо навантажувач стоїть на поверхні, що має відхилення 10 градусів від горизонту.

Іншою відмінною рисою є можливість проведення швидкого і якісного ремонту, технічного огляду або обслуговування. Основні функціональні вузли знаходяться в легкодоступних місцях, що дає можливість проводити ремонтні роботи в умовах господарства, без необхідності перегону машини в сервісний центр.

Функціональність навантажувачів обумовлена ​​можливістю придбання не стандартної моделі, а її модифікації. Однією з удосконалених машин є телескопічний навантажувач JCB 531-70 Agri. Він характеризується поліпшеними можливостями маневрування, і саме ця модель здатна оперувати вантажами на максимальному вильоті стріли, переміщаючи їх на відстань до 14 м.

Розробники подбали і про високу якість кабіни оператора. Вона відрізняється великим внутрішнім простором і вдалим розташуванням основних елементів. Для зручності машиніста передбачені широкі вікна і велика площа скління. Як елементи управління робочим обладнанням виступають пульт, важелі і маніпулятор.

Навантажувач JCB 531-70 Agri передбачає установку спеціального навісного обладнання, яке найбільш раціонально використовувати в сільському господарстві. Стандартна машина може додатково оснащуватися платформами, ковшами, щітками, гаками і т.д. З їх допомогою розширюється сфера застосування спецтехніки аж до вивозу відходів, трамбування грунту, перевезення залізобетонних плит та інших будівельних матеріалів. Передбачена система швидкої зміни робочого обладнання.

Ціна навантажувача JCB 531-70 закладена на заводі, в основному залежить від модифікації і оснащення різними додатковими робочими органами. Базова збірка включає ківш об'ємом 2,5 куб. м для зерна і палетні вила. Перш за все ця модель служить для навантаження і розвантаження різних вантажів, транспортування сипучих матеріалів і т. П. При цьому стандартний набір операцій виконується з високою швидкістю, що робить навантажувач незамінним. Додатково навантажувач JCB 531-70 може оснащуватися ковшами, вилами, штовхачами з різними габаритами.

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com