Перша презентація дослідів на Digital Field

Перша презентація дослідів на Digital Field

Перша презентація дослідів на Digital Field

06 / 08 / 2020

Наші партнери Digital Field провели першу презентацію дослідів спрямованих на пошук шляхів оптимізації собівартості виробництва і збільшення врожайності за допомогою технологій точного землеробства.

Для відвідувачів була підготовлена цікава та змістовна інформація за проміжними результатами дослідів на полях кукурудзи та соняшника та викликала не менш цікаві дискусії серед учасників.

Основне завдання «Агріматко-Україна» на демо полігоні Digital Field полягало в операціях по внесенню добрив і надалі захисту посівів, - для виконання якої «Агріматко-Україна» надала розкидач мінеральних добрив компанії Rauch і самохідний обприскувач Jacto Uniport 3030. Завдяки використанню високотехнологічної техніки вдалось досягти економії препаратів при внесенні, збільшення швидкості обробки, відсутність подвійних обробок і пропусків, зменшення витоптування врожаю при вирощуванні.

Такі презентації будуть проводитися щочетверга впродовж серпня, отже у вас є можливість ознайомитись з результатами дослідів та задати питання нашому спеціалісту щодо обприскувача Jacto та розкидача Rauch!

 

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com