Компанія JCB випустила 750 000-й двигун

Компанія JCB випустила 750 000-й двигун

Компанія JCB випустила 750 000-й двигун

04 / 01 / 2022

Компанія JCB випустила 750 000-й двигун

Ювілейний агрегат зійшов із конвеєра заводу JCB Power Systems у Дербіширі.


Виробництво двигунів JCB, які надалі отримали безліч престижних нагород, стартувало у Дербіширі у 2004 році. У 2011-му компанія розпочала складання силових агрегатів в Індії, що й дозволило JCB досягти таких значних показників.
«750 000 двигунів – це знаменна віха, тим більше що їхнє виробництво було розпочато лише 17 років тому, – підкреслив голова ради директорів JCB лорд Бамфорд. ─ За цей час ми досягли значних результатів, включаючи два світові рекорди швидкості на суші, поставлені машинами з двигунами JCB Dieselmax. Розробка водневого силового агрегату відкрила перед нами нові перспективи».
Більше половини з 750 000 двигунів було вироблено на заводі JCB Power Systems у Дербіширі, який випускає агрегати потужністю від 55 до 212 кВт (від 75,81 до 292,2 л.с.). Вони встановлюються на техніку JCB і поставляються іншим компаніям, що виробляють дорожні збиральні машини, сортувальники, дробарки та баржі. Вони встановлюються на техніку JCB і продукцію сторонніх виробників з різних галузей, наприклад, суднобудування.

Завод JCB в Індії зараз виробляє близько 48 специфікацій двигунів для місцевого ринку та інших країн.
Вони встановлюються на техніку не тільки JCB, але й сторонніх виробників з різних галузей і поставляються іншим компаніям, що виготовляють дорожні машини, сортувальники, дробарки та баржі.
Однією з найяскравіших перемог JCB Power Systems стала Премія Королеви за досягнення у галузі міжнародної торгівлі, отримана JCB у 2016 році за впровадження інновацій та зростання продажів двигунів стороннім закордонним компаніям на понад 325%.

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com