Як захиститися від підробленого насіння?

Як захиститися від підробленого насіння?

Як захиститися від підробленого насіння?

15 / 12 / 2022

Lidea прагне захистити своїх клієнтів від поширеного на сьогодні явища - підробок насіння і тому підготувала чек-лист з детальною інформацію про те, як вберегтися від підробки та на що звертати увагу при виборі оригінального насіння.

  • Якісного дешевого насіння не буває.
  • Якість насіння у мішку неможливо перевірити неозброєним оком, а ще й оцінити його за всіма показниками, однак перша візуальна оцінка повинна бути на хорошому рівні.
  • Купити насіння можна виключно в офіційних дистриб’юторів, яким є компанія ПрАТ «Агріматко-Україна»
  • На всіх мішках Lidea є номер партії та власний цифровий код, які легко відслідковуються дистриб’юторами та компанією.
  • На мішку обов’язково вказані препарати, якими протруєно насіння.
  • На мішку присутні захисні елементи, які наносяться під час пакування і їх можна побачити тільки під ультрафіолетом.
  • Підчас пакування на заводі завжди відбираються контрольні проби, які фіксуються в загальній системі виробництва, що дозволяє контролювати якість партій та насіння.
  • Крім основних, на мішку також є додаткові елементи захисту від підробок, що дозволяє спеціалістам Lidea відрізняти оригінал від контрафакту.

У разі виникнення будь-яких сумнівів щодо оригінальності придбаних мішків, фермеру, не розпаковуючи їх, потрібно звернутися до менеджера дистриб’ютора, представника Lidea в регіоні або на гарячу лінію компанії (бот «АгроПідтримка») для отримання кваліфікованої консультації та надати зразок запакованого мішка на експертизу.

Також для вашої зручності ми підготували картинку з усіма правилами, яку ви можете зберегти і користуватись у будь-який час

Щоб отримати хороший урожай – купуйте насіння тільки в перевірених місцях, а саме у офіційного дистрибютора – ПрАТ «Агріматко-Україна»

0 800 30 26 26

 

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com