Тракторна лінійка бренду mccormick

Тракторна лінійка бренду McCORMICK

Тракторна лінійка бренду McCORMICK

25 / 05 / 2020
Аграрний сектор в Україні та в усьому світі розвивається шаленими темпами. Удосконалюється не тільки хімічна галузь, що випускає великі обсяги добрив і пестицидів, але й машинобудування. Провідні позиції на ринку аграрного обладнання займає компанія McCormick.

Аграрний сектор в Україні та в усьому світі розвивається шаленими темпами. Удосконалюється не тільки хімічна галузь, що випускає великі обсяги добрив і пестицидів, але й машинобудування. Провідні позиції на ринку аграрного обладнання займає компанія McCormick. Це всесвітньо відомий виробник тракторів, популярний не тільки на батьківщині, в Італії, але й за її межами. Розглянемо докладніше тракторну лінійку McCormick.

Бренд, який виробляє якісну й надійну техніку

McCormick – це компанія, яка справедливо може пишатися своєю продукцією. Асортимент тракторів займає провідні положення у своєму класі. Вони більш передові, ніж моделі в аналогічній цінової категорії, з погляду технологічності, комфорту й безпеки. Техніку «Маккормік» можна вважати еталоном, оскільки це високотехнологічні продукти, що відповідають найвищим світовим стандартам.

Основним напрямком діяльності компанії є випуск повнопривідних тракторів. Це сільськогосподарські та спеціальні моделі потужністю від 24 до 310 к. с. Усі процеси – від розробки до виробництва й комбінування деталей – здійснюються на власних заводах із застосуванням передових технологій. 

Модельний ряд, або Які трактори виробляє McCormick

Серед обладнання італійського бренду представлені моделі для обробки полів, садів і виноградників. Незалежно від конфігурації, усі вироби об'єднує висока якість комплектуючих, продуктивність і надійність. Цими принципами керувався засновник бренду Сайрус Маккормік більше ніж 180 років тому, але вони актуальні й сьогодні.

Важливо! За роки розвитку відбулися різні зміни, але компанія продовжує виробляти червоні трактори не тільки для американського ринку, але і для покупців з Європи, СНД та Азії.

Познайомимося ближче з основними лінійками компанії McCormick.

Трактори серії X

Ця лінійка починається з сімейства тракторів X7, X4, X1. Також до неї належать моделі 2015 року – X5, X6 та X6L:

  • Серія X1 – 7 компактних тракторів потужністю від 24 до 55 кінських сил. Це оптимальне співвідношення продуктивності, надійності та універсальності. Техніка відмінно підходить для використання на фермі. З її допомогою можна займатися озелененням, обробляти землю, проводити суміжні роботи (зокрема, підіймати вантаж вагою до 1190 кг на повну висоту). Трактори оснащені надійними 3- і 4-циліндровими дизельними двигунами;
  • серія X4 – 3 моделі тракторів потужністю від 64 до 79 к. с. На відміну від попередньої версії, це більш модернізовані машини. Серія X4 Standard замінила кілька попередніх лінійок тракторів і зробила революцію в сегменті машин малої та середньої потужності. Трактори оснащуються 4-циліндровими двигунами Deutz, які відповідають суворим вимогам EPA до викидів Tier 4. На додаток до елегантного дизайну й сучасного вигляду ці трактори можуть пропонуватися в різних конфігураціях (відкрита, закрита кабіна);
  • серія X5 – 4 моделі тракторів потужністю від 95 до 113 к. с. Це потужні сучасні моделі, які призначені для польових робіт. Ці трактори відрізняються універсальністю, надійністю, високою безпекою. З їх допомогою можна виконувати різноманітні завдання на полі й на фермі. Машини використовують для обробки ґрунту, посіву, сінокосу. Особливість серії полягає в можливості тракторів задовольнити специфічні потреби фермерів;
  • серія X6 – це моделі преміального й економкласу потужністю від 121 до 133 к. с. Це машини нового покоління, що відрізняються підвищеним комфортом. Вони універсальні, тому можуть використовуватися для різних потреб. Кабіна оператора має 4 опори для забезпечення кругового огляду й чудового комфорту;
  • серія X7 – 5 моделей тракторів потужністю від 150 до 205 к. с. Це оптимальне поєднання стилю, передових технологій, комфорту експлуатації й максимальної продуктивності. Трактори оснащені новими шестициліндровими дизельними двигунами BETAPOWER з турбонаддувом і системою вприскування палива Common Rail. У них встановлена вдосконалена технологія SCR, що знижує шкідливі викиди вихлопних газів. При цьому 6,7-літрові, 6-циліндрові двигуни працюють практично без шуму та вібрації в кабіні;
  • серія X8 – 3 моделі тракторів потужністю від 264 до 310 к. с. Це гордість «Маккормік». Нова лінійка поєднала величезну потужність, зручність управління й сучасний дизайн. Трактори X8 – це прогресивне рішення для фермерів, які кожен день працюють над розвитком свого бізнесу. За допомогою модернізованих машин вдається підвищити продуктивність праці та скоротити витрати часу на виконання рутинних сільськогосподарських задач. Вони допомагають підвищити врожайність і прибутковість бізнесу.

Серед обладнання, що випускає бренд «Маккормік», є трактори серії F / REX у різних конфігураціях, призначені для садів і виноградників. Більш детальну інформацію про моделі McCormick можна отримати у менеджерів зі збуту.

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com