JCB планує запустити продаж машин з водневими двигунами до кінця 2022 року

JCB планує запустити продаж машин з водневими двигунами до кінця 2022 року

JCB планує запустити продаж машин з водневими двигунами до кінця 2022 року

24 / 10 / 2021

Британський виробник спецтехніки інвестує 100 мільйонів фунтів стерлінгів у виробництво високоефективних водневих двигунів. Реалізацією інноваційного проекту займається команда зі 100 інженерів JCB, яка найближчим часом буде розширена до 150 осіб.

Презентація прототипів екскаватора-навантажувача та телескопічного навантажувача JCB з водневими двигунами відбулася 19 жовтня у центрі Лондона. На заході був присутній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.
Інноваційна розробка JCB також буде продемонстрована в ході Рамкової конференції ООН зі зміни клімату (КС-26 РКЗК ООН) у Глазго, де представники різних держав обговорять заходи щодо скорочення викидів парникових газів в атмосферу та презентують стратегії розвитку інфраструктури, необхідної для підтримки використання водню. Таким чином, компанія зробить свій внесок у галузь розвитку водневих технологій з нульовим рівнем викидів, що дозволяють дбати про довкілля.

«Провідні британські виробники, такі як JCB, створюють інноваційні рішення для скорочення викидів парникових газів та сприяють просуванню «зеленої промислової революції» у Великій Британії. Високоефективні водневі двигуни JCB допоможуть модернізувати виробництво та швидко досягти наших цілей у галузі клімату. Ми плануємо розвивати в країні водневу економіку, яка відіграє важливу роль у вирішенні проблеми забруднення навколишнього середовища, створенні нових робочих місць та залученні інвестицій», - зазначив прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон.

«У майбутньому наша техніка має працювати не на викопному паливі. JCB виготовляє машини з дизельними двигунами, тому нам потрібно було знайти спосіб відмовитися від них, і зараз компанія активно рухається у цьому напрямку. Ми інвестуємо у водень, оскільки вважаємо, що електрика не є універсальним рішенням для галузі: її можна використовувати лише для невеликих машин. Тому ми продовжимо виробництво двигунів, але це будуть надефективні, доступні високотехнологічні водневі двигуни з нульовим викидом CO2. Їх можна буде швидко вивести на ринок, використовуючи існуючу дилерську мережу, - підкреслив голова ради директорів JCB Лорд Бамфорд. ─ Це будуть перші водневі двигуни у нашій галузі, розроблені британськими інженерами. Інновація JCB має великий потенціал і допоможе Великій Британії швидше досягти цільових показників зі скорочення викидів CO2».
З 2004 року JCB виробляє дизельні двигуни на заводах у Дербіширі (Англія) та Делі (Індія). Цього року компанія відзначить важливу віху: випуск 750-тисячного двигуна.


Довідка про компанію:

JCB - один із найбільших світових виробників будівельної та сільськогосподарської техніки. На сьогоднішній день інженерно-технічне забезпечення JCB є одним із найкращих у світі, компанія виробляє понад 300 моделей техніки та добре відома неперевершеним рівнем обслуговування замовників. JCB виробляє техніку на 4 континентах: у Росії, Великій Британії, Бразилії, Індії, США та Китаї. Протягом усієї своєї 75-річної історії компанія вкладає великі кошти в науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки, завдяки чому постійно впроваджує інновації та застосовує найсучасніші технології. Компанія надає клієнтам комплексну пропозицію: техніку JCB, сервісне обслуговування, запасні частини та програму фінансування від JCB Finance. Офіційний сайт www.jcb.com

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com