Співпраця

ПрАТ «Агріматко-Україна» - національний дистриб'ютор відомих виробників товарів для АПК: засобів захисту рослин, насіння овочевих, насіння польових культур, добрив, систем крапельного зрошення та сільгосптехніки.

Компанія надає висококваліфіковані консультації в галузі вирощування сільськогосподарських культур і сервісного обслуговування техніки.

Поважаючи ділову репутацію та довіру клієнтів, компанія дотримується стратегії – якісний товар від виробника до користувача з гарантією та сервісом. Така політика продажу є гарантованою запорукою спільного успіху в роботі з нашими партнерами сьогодні й завтра. Наша мета – надати перелік доступних спеціалізованих продуктів від надійних постачальників; підтримувати та зміцнювати відносини з фермерами, дистриб’юторами та держаними органами; ознайомлювати фермерів з сільськогосподарськими науковими технологіями; освоювати ринок; навчати персонал та організувати засоби для досягнення цілей. 

Головним нашим здобутком за 19 років праці на ринку України є наші клієнти. З метою тривалої та плідної співпраці з нами ми завжди готові зробити крок назустріч, прийняти правильне рішення, піти на компроміс, максимально задовольнити потреби клієнта. Саме тому серед наших клієнтів величезна кількість господарств у різних регіонах країни, компаній-виробників і реалізаторів.

ПрАТ «Агріматко-Україна» постійно підвищує рівень якості своєї продукції та послуг, виступаючи за індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів.

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com