Який гібрид кукурудзи обрати для піщаних ґрунтів?

Який гібрид кукурудзи обрати для піщаних ґрунтів?

30 / 10 / 2022

Який гібрид кукурудзи обрати для піщаних ґрунтів?

За таких специфічних умов, коли ґрунти втрачають свою корисну мікрофлору та слабко адаптовані для вирощування кукурудзи, далеко не кожен гібрид може продемонструвати свій максимальний потенціал.

Представляємо вам гібрид кукурудзи з портфеля Lidea, який адаптований для вирощування на піщаних та супіщаних ґрунтах, що точно дозволить вам отримати максимальний урожай:

🌽Олкані ФАО 340 — гібрид зубовидного типу, завдяки помірній висоті потребує менше вологи для формування врожаю, що особливо важливо в регіонах із нестабільним вологозабезпеченням. Адаптований для вирощування за помірно інтенсивної та екстенсивної технологій. На піщаних ґрунтах у середньому показав на ✅14 % вищу врожайність порівняно з іншими гібридами в дослідах.

Основними перевагами кукурудзи Lidea є:

  • Висока рентабельність продуктів завдяки високому потенціалу продуктивності
  • Швидка вологовіддача
  • Високий рівень пластичності та адаптивності до різноманітних умов вирощування
  • Широкий спектр продуктів, адаптованих до різних технологій вирощування
  • Новітні результативні гібриди силосного напряму

На сьогодні портфоліо ідеально адаптовано для вирощування в основних агрокліматичних зонах України. Завдяки поєднанню селекційних програм тепер ми маємо можливість збільшити інвестиції в нові розробки та створювати новітні продукти, що якнайкраще відповідають сучасним викликам, які постають перед вітчизняними аграріями. Зокрема, дослідники компанії ставлять у пріоритет створення нових гібридів із підвищеним рівнем стресостійкості, адаптивності до різноманітних умов вирощування, стійкості до хвороб. 

Професійна команда агрономів «Агріматко-Україна» запропонує оптимальне рішення для фермера. Ми професійно забезпечуємо потреби та агросупровід, як невеликих господарств так і великих фермерських господарств та холдингів.

Для замовлення насіння звертайтесь до вашого регіонального менеджера або за телефоном:

0 800 30 26 26

 

Підписатися на наші новини та акції

БУДЬТЕ В КУРСІ ОСТАННІХ ПОДІЙ І ВИГІДНИХ АКЦІЙ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

ua en ru
Головний офіс компанії м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 45
agrimatco.ukraine@agrimatco-eu.com