Відеоогляд самохідного обприскувача нового покоління

Бразильська компанія Jacto виготовляє одні з найкращих обприскувачів у світі. За рахунок вузької спеціалізації та 65 років досвіду, більш ніж 100 моделей якісного обладнання достойно представлені на ринку сільськогосподарської техніки. Одна з останніх новинок компанії — самохідний обприскувач Uniport 4530.

Технічні характеристики та переваги моделі

Найвибагливіші вимоги користувачів зібрані в одній моделі обприскувача нового покоління:

 • продуктивна робота до 35 км/год (транспортна швидкість до 55 км/год);
 • обробка рослин до 1,75 м висотою без пошкоджень;
 • економія препаратів та попередження повторної обробки за рахунок управління кожної форсунки окремо;
 • 4 типи обприскування на вибір для максимальної ефективності;
 • гідравліка від 2,6—3,15 м прямо з кабіни;
 • мінімум пошкоджень з керуванням 4 колесами під час повороту;
 • продуктивність насосу: 300 л/хв;
 • клімат-контроль та вуглецевий фільтр у кабіні.
Інтелектуальна модель обприскувача самохідного «Uniport»

Придбавши самохідний обприскувач Jacto Uniport 4530, ви отримуєте рік гарантії від початку експлуатації без обмежень на інтенсивність навантажень. Це надійна модель нового покоління сільськогосподарської техніки, що зробить роботу якісно, економічно та швидко.

КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИ

Компанія Агріматко Україна є єдиним в Україні офіційним представником бренду і постачальником найвідоміших марок продукції для ведення сільського господарства і повного забезпечення агропромислового комплексу країни.

 

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Історія «Агріматко»  в Світі

Історія сімейної компанії «Агріматко-Україна», яка почалася у далекому 1936 році.

Історія та Місія компанії Agrimatco, яка розшифровується як Agricltual Materials Company, розпочалася з її далекооглядного засновника – Халіла Мікдаді (1908 – 1980), який зміг розгледіти величезний потенціал розвитку сільського господарства на території Близького Сходу.

Після завершення навчання у Франції в Національному сільськогосподарському коледжі Гриньону за напрямком аграрна інженерія у 1936 р. він повернувся до Палестини в містечко Тулкарім, щоб самостійно працювати в сфері сільськогосподарських послуг. Для цього ним було відкрито невеликий магазинчик сільськогосподарської продукції, з якого й почалася історія міжнародної групи компаній – компанії Agrimatco, яка вже по праву увійшла в історію успішних компаній Світу.

Його найвищою метою було забезпечення фермерів найкращими матеріалами задля підвищення продуктивності їхнього виробництва. Власне Халіл Мікдаді не просто продавав людям сільськогосподарську продукцію, він намагався втілити в життя шляхетну ідею турботи та якісного сервісу до кожної людини, яка заходила до його крамниці.

В 2016 році компанії виповнилось 80 років. За цей час в компанії змінилося 3 покоління… Пристрасть до сільського господарства та персональний підхід до клієнта залишається актуальними та рухають компанією до сьогоднішнього дня, відтоді, як сімейний бізнес під керівництвом синів Халіла Мікдаді – Халеда а Мустафи Мікдаді перейшов на міжнародний рівень. Сьогодні міжнародна група компаній Agrimatco об’єднує компанії, що знаходяться в 4 країнах світу на території Близького Сходу, Африки, Східної Европи, Росії, Центральної Азії, Китаю та В’єтнаму.

77296621

Агріматко в Україні

ПрАТ «Агріматко -Україна», засноване в 2000 році, входить до складу групи компаній «Агріматко». Головними напрямками діяльності компанії є забезпечення сільськогосподарських виробників найкращими продуктами для розвитку його господарства, а саме в напрямках:

 • Сільськогосподарська техніка
 • Насіння польових культур
 • Засоби захисту рослин
 • Насіння овочевих культур
 • Мікродобрива
 • Крапельне зрощення
 • Ветеринарні препарати

Особливу увагу компанія «Агріматко – Україна» приділяє професійним консультаціям спеціалістами компанії щодо ефективного використання продукції, та послугам з сервісного обслуговування техніки.

Торгова мережа ПрАТ «Агріматко-Україна» представлена головним офісом (м. Вишневе Київська області) з міжрегіональним складським комплексом загальною площею близько 3000 м, та представництвами в різних регіонах України. Продукція з асортименту окмпанії реалізується з власних складів, а також через мережу регіональних дилерів та партнерів по всій території України. За ці роки «Агріматко-Україна» досягла певних результатів перш за все завдяки ї співробітникам, їх досвіду та самовідданості.