Фактори ефективності сівалок точного висіву

Широкозахватні комплекси точного висіву від французької компанії Monosem користуються попитом у більшості європейських країн та дуже популярні у Північній Америці. І не дивно, тому що переваги машин такої якості очевидні.

Якість посіву — чи не найголовніший процес сільського господарства. Від його точності залежить схожість культури, ефективність зростання та майбутній врожай. Саме тому до сучасної висівної техніки пред’являють суворі вимоги.

Три фактори ефективності:

  1. Рівномірність. Правильне і рівномірне розподілення насіння забезпечує мінімальні затрати посівного матеріалу. Кожне зернятко не буде витрачене даремно. За допомогою сівалки точного висіву ви дотримуєтесь визначених стандартів щодо відстані між рядками та кожною окремою рослиною. Такі норми забезпечують максимальну врожайність та комфорт у подальшій обробці та живленні.
  2. Якість загортання. Другим фактором максимальної врожайності є дотримання єдиного рівня глибини загортання. Якщо відхилення від необхідної глибини загортання буде перевищено більш ніж на 1 см, схожість культури може зменшитися на 1/3 від всього посіву.
  3. Умови проростання. Сошник сівалки точного посіву забезпечує умови для подальшого швидкого та ефективного зростання насіння. Кожне зернятко закладається у борозні із щільним ложем та загортається на необхідному рівні з помірно вологим грунтом.

 

Широкозахватний комплекс Monosem в роботі

Сівалки точного висіву забезпечують дотримання цих умов на найвищому рівні, а також роблять процес посіву якісним, комфортним та швидким.

«Агріматко-Україна» вже очікує поставку популярного широкозахватного комплексу точного висіву від компанії Monosem!

КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИ

Компанія Агріматко Україна є єдиним в Україні офіційним представником бренду і постачальником найвідоміших марок продукції для ведення сільського господарства і повного забезпечення агропромислового комплексу країни.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Історія «Агріматко»  в Світі

Історія сімейної компанії «Агріматко-Україна», яка почалася у далекому 1936 році.

Історія та Місія компанії Agrimatco, яка розшифровується як Agricltual Materials Company, розпочалася з її далекооглядного засновника – Халіла Мікдаді (1908 – 1980), який зміг розгледіти величезний потенціал розвитку сільського господарства на території Близького Сходу.

Після завершення навчання у Франції в Національному сільськогосподарському коледжі Гриньону за напрямком аграрна інженерія у 1936 р. він повернувся до Палестини в містечко Тулкарім, щоб самостійно працювати в сфері сільськогосподарських послуг. Для цього ним було відкрито невеликий магазинчик сільськогосподарської продукції, з якого й почалася історія міжнародної групи компаній – компанії Agrimatco, яка вже по праву увійшла в історію успішних компаній Світу.

Його найвищою метою було забезпечення фермерів найкращими матеріалами задля підвищення продуктивності їхнього виробництва. Власне Халіл Мікдаді не просто продавав людям сільськогосподарську продукцію, він намагався втілити в життя шляхетну ідею турботи та якісного сервісу до кожної людини, яка заходила до його крамниці.

В 2016 році компанії виповнилось 80 років. За цей час в компанії змінилося 3 покоління… Пристрасть до сільського господарства та персональний підхід до клієнта залишається актуальними та рухають компанією до сьогоднішнього дня, відтоді, як сімейний бізнес під керівництвом синів Халіла Мікдаді – Халеда а Мустафи Мікдаді перейшов на міжнародний рівень. Сьогодні міжнародна група компаній Agrimatco об’єднує компанії, що знаходяться в 4 країнах світу на території Близького Сходу, Африки, Східної Европи, Росії, Центральної Азії, Китаю та В’єтнаму.

Найбільш сильною стороною сімейної компанії є націленість на Довговічність, що тягне за собою обережне управління, створення міцних зв’язків зі своїми працівниками та клієнтами, а також довгострокові інвестиції.

77296621

Агріматко в Україні

ПрАТ «Агріматко -Україна», засноване в 2000 році, входить до складу групи компаній «Агріматко». Головними напрямками діяльності компанії є забезпечення сільськогосподарських виробників найкращими продуктами для розвитку його господарства, а саме в напрямках:

  • Сільськогосподарська техніка
  • Насіння польових культур
  • Засоби захисту рослин
  • Насіння овочевих культур
  • Мікродобрива
  • Крапельне зрощення
  • Ветеринарні препарати

Особливу увагу компанія «Агріматко – Україна» приділяє професійним консультаціям спеціалістами компанії щодо ефективного використання продукції, та послугам з сервісного обслуговування техніки.

Торгова мережа ПрАТ «Агріматко-Україна» представлена головним офісом (м. Вишневе Київська області) з міжрегіональним складським комплексом загальною площею близько 3000 м, та представництвами в різних регіонах України. Продукція з асортименту окмпанії реалізується з власних складів, а також через мережу регіональних дилерів та партнерів по всій території України. За ці роки «Агріматко-Україна» досягла певних результатів перш за все завдяки ї співробітникам, їх досвіду та самовідданості.