АМЕРИКАНСЬКІ ВЧЕНІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК ВРОЖАЙНОСТІ ТА НІЧНИХ ТЕМПЕРАТУР

Американські вчені встановлюють взаємозв’язок врожайності та нічних температур

Дослідники з Канзаського державного університету припустили, що висока температура вночі є причиною зниження врожайності пшениці. Якщо підозри підтвердяться, це може підвищити продуктивність зернової культури в усьому світі.

«Наш експеримент полягає в тому, що ми піддаємо пшеницю високим температурам вночі в реальних польових умовах, щоб вивчити фізіологічні і генетичні реакції», — заявив доцент Канзаського університету Крішна Джагадіш.

Наукові співробітники посадили пшеницю в невеликих наметових будівлях, обладнаних:

  • обігрівачами;
  • вентиляторами;
  • датчиками температури;
  • комп’ютером.

Для контролю за високими температурами, яким піддається пшениця щоночі. Близько 20:00 в наметах вмикають генератор, який нагріває температуру повітря до 4 градусів Цельсія. Після чого стан і реакція рослин пшениці чітко відслідковуються вченими. Оскільки температура в наметі вище, ніж зовні, у дослідників є можливість порівняти показники пшениці. Близько 06:00 години ранку намети прибирають, і пшениця піддається тим же денним температурам, що і рослини на основній частині поля.

«Рослини піддаються підвищеним нічним температурам, як раз в момент, коли насіння перебуває у процесі формування та розвитку зерна, і саме в цей період вони більш уразливі», — зазначив пан Джагадіш.

Вчені провели фізіологічні вимірювання та зібрали сходи пшениці, а також зразки листів до світанку. Зразки пройдуть біохімічний та молекулярний аналіз, щоб в подальшому отримати можливість виведення маркерів, які можна використовувати для підвищення стійкості пшениці до тепліших нічних температур.