В ІНДІЇ ВИЗНАЧИЛИ ФАКТОРИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА СТІЙКІСТЬ РИСУ ДО ПОСУХИ

В Індії визначили фактори, що впливають на стійкість рису до посухи

Зростання чисельності населення Землі та кліматичні зміни спонукають дослідників з усього світу розробляти посухостійкі сорти зернових. Під час однієї з таких спроб дослідники з Індійського технологічного інституту в Делі, провели випробування деяких засухостійких сортів рису, щоб розібратися, яким чином вони можуть протистояти посусі.

«Наша робота спрямована на вивчення особливостей, які можуть бути використані при виборі посухостійких культур», – заявив професор та автор дослідження.

Під час своєї роботи, наукові співробітники досліджували три різновиди рису:

  • Sahabhagidhan;
  • IR64;
  • MTU-1010.

Вчені штучно змоделювали стан посухи, перекривши доступ до води досліджуваним рослинам протягом п’яти діб. Після чого вивчалися генетичні фактори, які допомагають цим різновидам бути стійкими до посухи. Все це необхідно для створення надійних маркерів стійкості до посухи, що вказують на здатність рослини переносити тривалі періоди нестачі води.

Відсутність доступу до води уповільнює зростання, впливає на фітоморфологію, фізіологію та біохімію. Листя зменшуються за розміром, стебло та коріння подовжуються, відбувається зменшення фотосинтезу та біомаси, а також дисбаланс поживних речовин.

Автори дослідження виявили, що коріння посухостійкого різновиду рису Sahabhagidhan продовжують рости в період стресу, в той час як чутливі до посухи сорти демонструють зниження темпів зростання.

У дослідженні також було виявлено, що сприйнятливі до посухи сорти містять в собі незначну кількість проліну в порівнянні з посухостійким сортом. На думку науковців, білки пролина допомагають підтримувати жорсткість клітинної мембрани під час періодів дефіциту води, що дає можливість клітині продовжувати функціонувати.