ГОЛЛАНДСЬКА КОМПАНІЯ ПРЕДСТАВИЛА НОВІ СОРТИ КАРТОПЛІ

Голландська компанія представила нові сорти картоплі

В даний час картопля «конкурує» з рядом альтернативних продуктів, таких як паста, бобові та різні види зернових. Споживачі бажають більшої різноманітності пасльонових. У зв’язку з цим голландська компанія Plantera, що займається селекцією картоплі, вивела нові різновиди, щоб споживачі мали можливість обирати сорт в залежності від потреб.

Фіолетова картопля Purple Rain містить в собі високий рівень антоціанів, завдяки яким вона набуває пурпурний відтінок. Відомо, що антоціани дуже корисні для здоров’я. Дані сполуки містяться в червоній капусті, чорниці, але картопля також може бути їх джерелом.

Purple Rain легко можна перетворити в чіпси або пюре. Різновид картоплі Lily Rose – рожевого відтінку. Цей сорт більше підходить для чіпсів. За словами представника Plantera, картопля з різнобарвною шкіркою підніме настрій і прикрасить будь-яке святкове застілля.

Ще один тренд, на який відреагувала голландська компанія — це органічні продукти. Під цей критерій підпадають такі різновиди, як:

  • Vitabella –картопля воскових сортів для виробництва чіпсів;
  • Cephora – борошниста картопля, також підходить для чіпсів.

Ці сорти вирощені у відповідності з умовами PlanetProof.

«Раніше дрібна картопля просто викидалася або йшла на корм, оскільки її складно очищати. Зараз же вона стає популярною, тому що її можна з легкістю приготувати в духовці, навіть не очищаючи шкірку, оскільки вона містить корисні для людини речовини», — зазначив Джерард Бові.