ДОСЛІДНИКИ ЗНАЙШЛИ СПОСІБ ПОБОРОТИ КОРЕНЕВУ ХВОРОБУ ПШЕНИЦІ

Дослідники знайшли спосіб побороти кореневу хворобу пшениці

Істотне зниження випадків захворювання коренів пшениці, а також збільшення врожайності зерна означають значний прогрес в триваючій боротьбі за захист основних зернових культур від руйнівного впливу ґрунтового патогена take-all, до якого вони дуже сприйнятливі.

Англійські науковці визначили, що ретельний відбір первинних сортів пшениці під час збору нового врожаю може знизити наслідки захворювання та підвищити врожайність наступних вирощуваних різновидів зернових.

«Під час польових експериментів з сівозміною виявився значний та тривалий вплив вибору першого сорту пшениці на здоров’я коренів та врожайність. Експеримент проводився протягом кількох сезонів в різних місцевостях і результати були стабільними», – заявила фітопатолог дослідницької станції Ванесса Макміллан.

Дослідницька група визначила також нову генетичну особливість пшениці. Не зважаючи на високу сприйнятливість пшениці до захворювання, що вражає коріння рослин, існують незначні різновиди TAB, які знижують присутність патогена в ґрунті. Згідно з останніми результатами дослідження, проведеного командою наукових співробітників, використання однієї з різновидів TAB під час першого агрономічного циклу позитивно впливає на врожай другого.

Take-all, викликана грибом Gaeumannomyces tritici, є основним захворюванням коренів пшениці в усьому світі. Інфекція викликає:

  • пожовтіння;
  • уповільнення зростання.

Хвороба досить швидко поширюється по полях. Тому такі генетичні особливості, як TAB, могли б стати новим способом боротьби з Gaeumannomyces tritici, особливо в поєднанні з сівозміною, в рамках комплексної стратегії боротьби із захворюваннями.

Нещодавно дослідники взяли зразки промислових сортів пшениці з полів в різних місцевостях з рекомендованого списку, складеного Радою з розвитку сільського господарства та садівництва для подальшого вивчення потенційних можливостей ТAB.