МОЛОКО НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Молоко нового покоління

Виробники молочної продукції винайшли незвичне молоко, яке не викликає розлад шлунка у споживачів. Його назва – А2. Воно не містить білок, який може спричинити прояви диспепсії. До цього молока вже є скептично налаштовані, адже вартість даного напою буде на $ 1-1,5 вище.

«Наша позиція така: якщо вживання звичайного молока викликає проблеми у споживача, він може спробувати А2», – зазначив власник сімейної ферми в центрі Нью-Йорка, Ден Ріплі.

Наймасштабніша компанія з виробництва продуктів харчування в світі Nestle, в цьому році почала продавати продукцію A2 для дітей в Китаї. Одним з найбільших гравців на ринку США є компанія Milk Company, яка розпочала продаж «нового» молока в 2015 році в Каліфорнії. Тепер її продукцію можна побачити у великих торгових мережах:

  • на Сході;
  • у Південно-Східній Азії;
  • на Близькому Сході.

Більшість корів виробляють молоко, яке містить білки A1 та A2. Прихильники білка А2 стверджують, що A1 може викликати здуття живота та інші проблеми травлення. Деякі корови природним чином виробляють молоко без білка A1, тому фермери можуть розводити цих корів.

За словами Дена Ріплі, в користі даного виду молока він переконався тільки після того, як його власні діти змогли спокійно пити А2 без супутніх проблем з травленням, які викликало звичайне молоко. Він також переконаний, що воно може збільшити купівельну спроможність, оскільки споживання молока в США зменшується протягом десятиліть, а оптові ціни знижуються в умовах глобальної надлишкової пропозиції.