ДОСЛІДНИКИ ARO ВИВЕЛИ САМИЙ СМАЧНИЙ У СВІТІ МАНДАРИН

Дослідники ARO вивели самий смачний у світі мандарин

Нещодавно в Валенсії пройшла офіційна презентація нового мандарина Spring Sunshine. Захід перевершив очікування організаторів, оскільки бажаючих спробувати новинку, виявилося дуже багато.

«Ми задоволені інтересом до нового сорту. Майже зі 100 кілограмів мандаринів, які ми приносили для дегустації, залишилися тільки кірки. На те, щоб домогтися такого успіху, пішло багато років», — зазначив генеральний директор компанії Девід Алба.

Сорт Spring Sunshine — це результат штучно викликаної мутації мандаринів Murcott, отриманої шляхом опромінення. Новий сорт вивели в Організації сільськогосподарських досліджень Ізраїлю (ARO). Дана мутація мандарина вважається кращою з офіційно зареєстрованих. Новий сорт відрізняється графіком зі збору врожаю – це найпізніший мандарин на іспанському ринку, його збирають з середини березня до середини травня.

Spring Sunshine відрізняється:

  • насиченим кольором;
  • солодким смаком;
  • соковитістю.

За шкалою Брикса (міра масового відношення розчиненої у воді сахарози до рідини) вміст цукру в мандарині становить 15-17 градусів. У зв’язку з цим, це один з найсолодших цитрусових. Новий сорт також містить в собі менше кісточок (0-3 насіння).

«До сих пір я вважав мандарини Orri найсмачнішими на ринку, але схоже Spring Sunhine перевершили їх за смаковими якостями», — заявив пан Алба.

Вартість нового різновиду становить 60-90 центів за кілограм. Понад 2000 га мандаринів вже висаджено в Ізраїлі, Австралії, Південній Африці та Перу.