У КИТАЇ РОЗРОБЛЯЮТЬ «ПОВІТРЯНИЙ» ПЕСТИЦИД ДЛЯ ОБПРИСКУВАННЯ ДРОНАМИ

У Китаї розробляють «повітряний» пестицид для обприскування дронами

На церемонії презентації бренда китайська агрохімічна компанія представила нову розробку в області застосування пестицидів в беззбиральному розпилюванні, а також оголосила про співпрацю з виробниками безпілотних сільськогосподарських обприскувачів.

В даний момент спостерігається підвищений попит на пестицидні склади, які можна використовувати в безпілотному розпилюванні. Традиційні склади пестицидів, якщо їх застосовувати для розпилення з повітря, звичайно розмножуються в 200 разів, тоді як спеціалізовані пестициди нового покоління можна розводити в два або п’ять разів.

Щоб краще відповідати вимогам застосування повітряних пестицидів, китайська компанія Kangqiao, відома на міжнародних ринках, як постачальник піраклостробіна, розробляє пестицид, до складу якого входить піразол.

Розмір суспензій зазвичай досягає 80%. Для пестицидів, призначених для використання в повітрі, суспензія повинна досягати 95%. Крім того, композиції для використання в ґрунті вимагають, щоб розмір часток пестицидів складав менш ніж п’ять мікронів. У той час як для компонентів, призначених для використання в повітрі, щоб уникнути блокування розпилювача голівки необхідний розмір часток повинен складати два мікрони. Тому основна увага в дослідженні Kangqiao приділяється наночастинкам для застосування в аерозольних пестицидах.

Поки ведуться роботи з поліпшення якості нового препарату, і на даний момент китайським розробникам вдалося добитися збільшення частоти технічного матеріалу до 98%.

Попередні продукти компанії містять:

  • піразолпіраклостробін – Yingcai25% SC;
  • піраклостробінепоксиконазол – Xiduojin38% SC.

Їх середній розмір досягає менше одного мікрона, а нова суспензія — 99%. Більш маленький розмір часток і більш висока здатність суспензій відновлювати свої речовини як гетерогенної системи при збиранні, дозволяють ефективніше розпиляти нові пестициди в повітрі.