НІДЕРЛАНДСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ СТВОРИТЬ У КИТАЇ ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР

Нідерландський університет створить у Китаї дослідницький центр.

Вагінгенський університет (Нідерланди) повинен очолити розвиток нового науково-дослідницького центру продовольства та сільського господарства, який буде знаходитися недалеко від Пекіну.

За словами канцлера університету Артура Мола, який нещодавно приїхав до Китаю, університет не вкладає ніяких коштів у проект вартістю 1 млрд євро, замість цього вони надають обширну базу наукової інформації.

Дослідницький центр буде вкладати в себе академічні установи та ділові круги. Все це спрямовано на вдосконалення сільськогосподарських господарств у Китаї та вирішення екологічних проблем. У січні Гронингенський університет відмовився від планів відкриття університетського містечка в Янтаї (Китай), пославшись на відсутність підтримки плану.

Вагінгенський університет має тісні зв’язки з рядом китайських установ, у нього також є офіс у Пекіні. До того ж, університет також бере участь у спільному підприємстві з Китаєм, спрямованому на підвищення стандартів у молочній промисловості.

Китайські студенти, як магістратура, так і доктори наук, складають 10% від студентів у Вагінгенському університеті, і ця тенденція буде збережена.