ПОЛУНИЧНИЙ ПОРОШОК – БЕЗВІДХОДНЕ ВИРОБНИЦТВО ЯГОДИ

Полуничний порошок — безвідходне виробництво ягоди

На австралійській полуничній фермі в Квінсленді придумали спосіб оптимізації виробництва полуниці з мінімальною кількістю відходів.

За словами власників ферми, полуниця — це дуже швидкопсувний продукт. І кожен раз, коли йде дощ, у них збирається дуже багато ягід хорошої якості, які необхідно викидати через незначні пошкодження, що скорочують їх термін зберігання, а супермаркети вже відмовляються приймати товар такої якості.

«Тому ми вирішили переробляти полуницю в порошок, або робити з них снеки. Тепер ми вирощуємо полуницю, віддаємо на заморозку і просушування, після чого перетворюємо ягоди на снеки чи порошок, пакуємо і створюємо супер-продукт».

На фермі в Квінсленді сезон свіжої полуниці зазвичай починається в травні і закінчується в жовтні. А ось ліофілізовані продукти мають тривалий термін зберігання, їх можна купувати цілий рік.

Ліофілізація — спосіб м’якого сушіння продуктів, під час якого вони заморожуються в вакуумі. Процес ліофілізації виглядає наступним способом:

  • продукти висушуються при температурі -80 ° C;
  • вода із заморожених фруктів видаляється шляхом сублімації льоду, перетворюючи його в пар;
  • водяна пара відкачується вакуумними насосами.

Після ліофілізації продукти зберігають свою форму, колір, смак та аромат.

Під час подорожей, кемпінгу, в походах досить проблематично зберігати швидкопсувні свіжі фрукти. Тому, полуничний порошок і закуски особливо затребувані серед туристів та спортсменів.