ГЕН, ЯКИЙ ЗБІЛЬШУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ РИСУ В СОЛОНІЙ ПОЧВІ

Ген, який збільшує врожайність рису в солоній почві

Китайські вчені відкрили ген, який може допомогти зменшити вплив засолення грунту на врожайність рису.

Під час досліджень, проведених науковцями, стало відомо, що ген під назвою STRK1, відіграє вирішальну роль в зниженні шкоди, викликаної високою інфільтрацією солі, збільшуючи стійкість рослин рису до солі.

Салінізація (засолення в результаті іригації) оброблюваних земель впливає на зростання зернових культур і загрожує продовольчій безпеці.

У світі налічується 950 млн гектарів солоних лужних земель, з яких в Китаї — близько 100 млн гектарів. Близько 20% зрошуваних сільськогосподарських земель світу виявилися засоленими в зв’язку з глобальним потеплінням. Це призвело до низької врожайності сільськогосподарських культур.

Рис в Китаї є переважаючою зерновою культурою, але вона стає дуже вразливою в солоному середовищі. Протягом 5 років наукова група проводила дослідження з метою підвищення стійкості рису до солі.

«Результати нашого дослідження можуть допомогти збільшити врожайність рису в засоленому грунті і закласти основу для відповідних досліджень по розведенню нових стійких сортів», — зазначили вчені.