ЗАБОРОНА НА ПАЛЬМОВУ ОЛІЮ

Заборона на пальмову олію

В Україні можлива заборона пальмової олії. Нещодавно профільний комітет ВР з агрополітики порекомендував прийняти за основу відповідний законопроект 2016 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві продуктів харчування». Порушникам будуть загрожувати штрафи.

У разі реалізації відмови від неї, Україна наблизиться до Європи ще на один крок: як відомо, багато європейських країн відмовилися від некорисного продукту. Разом з тим, харчовики вже забили на сполох: побоюються повної заборони на пальмову олію, чого немає, за їхнім твердженням, навіть в європейських нормах. На сьогоднішній день, на законодавчому рівні від шкідливої олії вже відмовилися:

  • США;
  • 8 країн ЄС;
  • скандинавські країни.

Про намір ввести заборону на пальмову олію заявила і Ісландія. Доктор технічних наук Олена Сидоренко запевняє, що в самій пальмовій олії немає нічого поганого. Шкідливі швидше отримані за допомогою «хімії» на його основі гідрогенізована олія та транс-ізомери жирних кислот. А вони в нашій харчовій промисловості використовуються активно внаслідок дешевизни: їх інтенсивно застосовують в 80% продуктів, вживання яких загрожує цілим рядом небезпечних захворювань.

Експерт висловилася, що багато років наш харчовий ринок ніхто не контролював. Тепер же, споживачі зможуть скаржитися в Госпродпотребслужбу, яка зі вступом в силу нового закону отримає достатні повноваження для штрафів і навіть закриття небезпечних виробництв.