ФАБА ЗАПОВНЮЄ ДЕФІЦИТ АЗОТУ

Фаба заповнює дефіцит азоту

Фаба — стародавня культура, яка частіше використовувалася, як покривна. Покривні рослини вирощуються в період між основними культурами. Вони можуть контролювати ерозію, підвищувати родючість ґрунту, пригнічувати бур’яни.

Фаба (горох, квасоля і сочевиця) містить в собі велику кількість білка. У сільському господарстві ці рослини корисні тим, що вони є найпотужнішими фіксаторами азоту. Дана культура притягує азот з атмосфери, збагачуючи їм ґрунт. Азот — важлива поживна речовина для росту рослин. Фермери, які вирощують солодку кукурудзу, зазвичай вводять азот у вигляді комерційного добрива для кращого врожаю.

Команда вчених із США протестувала фабу як покривну культуру перед посадкою солодкої кукурудзи. Вони хотіли дізнатися, чи достатньо буде маїсу азоту, одержуваного завдяки фабі. Дослідники також задалися питанням, який зі способів застосування бобових буде більш ефективним для збільшення врожаю кукурудзи:

  • додавати залишки фаби в ґрунт;
  • не прибирати бобові з ділянки до повного розкладання.

В результаті дослідження виявилося, що саме час висадки фаби мав значний вплив на біомасу. У рослин, що з’явилися до зими, зупинялося зростання. Чим більше біомаси, тим більше азоту.

Тому не дивно, що солодка кукурудза, посаджена наступної весни, дала набагато кращий урожай, коли була висаджена на самому ранньому посіві фаби, ніж на більш пізньому. Урожай маїсу був також значно вище на ділянках, де залишки рослин залишалися на поверхні (без обробки ґрунту). Заорані в землю залишки покривної культури розкладаються швидше, і відповідно швидше вивільняють азот, в результаті чого кукурудза не отримує достатньої кількості цієї речовини.