НОВІ ВИДИ СОЛОДКОГО ПЕРЦЮ — МАЙБУТНІ РЕКОРДСМЕНИ СЕЗОНУ

Нові види солодкого перцю —майбутні рекордсмени сезону

В останні роки перше місце за попитом по праву займає солодкий перець. В Україні збільшується кількість його вирощування — воно має високий економічний показник. Це пов’язано зі стабільністю середньої ціни реалізації.

Сьогодні більша частина перцю, вирощуваного в нашій країні, має конічну форму. Насіння цього перцю старої селекції і на даний час не може в повній мірі відповідати потребам виробника та споживача. Причини — сприйнятливість до різних захворювань та невеликий потенціал врожайності, порівняно з сортами та гібридами сучасної селекції.

Проаналізувавши ринок збуту, можна зробити висновки, що населення зараз більше віддає перевагу свіжому перцю, який має кубоподібну форму. І ця тенденція спостерігається не тільки на території нашої країни, але і в країнах-імпортерах.

Компанія Syngenta пропонує аграріям нові високопродуктивні гібриди кубоподібного солодкого перцю «Єкла F1» та «Люмос F1».

Кожен сучасний аграрій, впровадивши в своє фермерське господарство ці види перцю, отримує такі переваги:

  • тривалий термін дозрівання плодоношення;
  • гарні показники якості плодів;
  • висока стійкість до захворювань.

Завдяки своїй універсальності цей вид овочів може вирощуватись у закритому та відкритому ґрунті та здатний задовольнити вимоги кожного сільгоспвиробника та господарства. Ці сорти спроможні конкурувати з імпортом, вони високоурожайні та дуже стійкі до хвороб, в’янення та різких змін погодних умов. Маса плодів досягає майже 280 грам. Вони смачні, соковиті, правильної форми, мають потужну кореневу систему та практично одночасне дозрівання.