«Золота» картопля від італійських вчених

«Золота» картопля від італійських вчених

Дослідники винайшли «золоту» картоплю, спроможну підвищити рівень необхідних вітамінів для попередження захворювань серед населення в розвинутих країнах.

Інноваційні «золоті» клубні містять значно більше вітаміну А і вітаміну Е в порівнянні з традиційною картоплею. Ця значна відмінність говорить про значну користь овочів — заявив професор університету штату Огайо, Марк Фаілла.

Історія винаходу

Новий вид картоплі був винайдений в Італії командою вчених, котрі співпрацювали з американськими колегами і зокрема з Марком Фаілла. На даний момент «золота» картопля не знаходиться у вільному продажі. Секрет користі нового ґатунку картоплі в тому, що в неї добавлено гені бактерії Erwinia herbicola, котра контролює процес синтезу бета-каротину та альфа-токоферолу. Завдяки цьому овочі мають золотисте забарвлення і максимально високу концентрацію вітамінів.

Згідно з результатами досліджень, проведених вченими з Університету штату Огайо, порція нового різновиду картоплі забезпечує до 42% рекомендованої щоденної норми вітаміну А. Він потрібен для:

  • покращення зору;
  • зміцнення імунітету;
  • розвитку органів;
  • репродуктивного здоров’я.

В лабораторних умовах професор Фаілла разом з колегами змоделювали систему травлення, щоб визначити, яку кількість вітаміну А і Е можливо отримати, харчуючись виключно «золотою картоплею». Результати дослідження перевершили всі очікування. Продукт виявився надзвичайно корисним.