Чорний часник українського виробництва

Чорний часник українського виробництва

В місті Дніпро компанія «Гарлик» почала, згідно з азіатською технологією, виготовляти чорний ферментований часник. Новину озвучила менеджер з продажу, Дарина Мирзахметова.

Технологічний процес

Технологія виробництва досить проста: застосовується лише природня ферментація без будь-яких додаткових хімічних речовин. Також технологічний процес передбачає дотримання високої температури і відповідного рівня вологості.

Під час ферментації часник виділяє амінокислоти та цукор, завдяки чому формується антиоксидант меланоідин, котрий забарвлює часник в чорний колір.

Варто відзначити, що компанія для виробництва чорного часнику використовує виключно українську сировину. Сьогодні продукт постачається в ресторани міста та столиці. В майбутньому планується вихід на торгівельні мережі та зовнішні ринки.

Цікавий факт: після процесу ферментації рівень антиоксидантів та фруктози у часнику значно підвищується, при цьому всі властивості природнього антибіотика зберігаються. Користь продукту досить вагома:

  • стимуляція імунітету;
  • пригнічення запальних процесів;
  • допомога в боротьбі з застудою;
  • стабілізація артеріального тиску;
  • усунення симптомів атеросклерозу.

Також чорний ферментований часник поліпшує роботу системи травлення, кровоносної та серцево-судинної системи. Продукт до того ж має гіпотензивну і кардіозахисну дію, сприяє процесу ділення та росту клітин, а також омолодженню організму.