Євраліс Семенс Україна – досягнення в генетиці кукурудзи

Євраліс Семенс Україна – досягнення в генетиці кукурудзи

Під час виставки «АгроКомплекс — 2017» компанія та наш провідний партнер «Євраліс Семенс Україна» презентувала свої напрацювання в сфері генетики кукурудзи. Компанія представила вітчизняним аграріям оновлений портфель гібридів кукурудзи, соняшнику та багатьох інших сільгоспкультур з високим коефіцієнтом врожайності.

Як зазначив директор компанії «Агріматко Україна», Олександр Холод, плідна співпраця з «Євраліс Семенс Україна» буде лише нарощувати обороти. Обумовлено це в першу чергу тим, що гібриди кукурудзи та соняшнику обіцяють значні перспективи для ринку України.

Особливої уваги заслуговує група продуктів, об’єднаних під брендом «Золота лінія». В неї входять 5 гібридів рекордної врожайності. А що стосується соняшнику, то в даному випадку неможливо було не відзначити гібрид ES BELLA. Сьогодні аграрії отримують з нього 3,3 тонни насіння с гектару.

Гібриди бренду ES

Гібриди, створені компанією «Євраліс Семенс Україна», відзначаються такими перевагами як:

  • посухостійкість;
  • висока врожайність;
  • швидке достигання.

Сьогодні придбати насіння ріпаку, соняшнику або кукурудзи від «Євраліс Семенс Україна» можуть всі вітчизняні аграрії. Важливим фактом є те, що компанія компенсує збитки аграріям, якщо по причині заморозків, або посухи насіння було втрачене.